Oficiální vyhlášení výsledků soutěže je tady!

Novým Fordem Focus odjede Honza Růžička! Ve středu 22. června dopoledne proběhlo oficiální vyhlášení výsledků soutěže o nový Ford Focus a došlo také na předání klíčů od vozu. Fotky z předání jsou umístěné v článku.

Cesta k vítězství

V jednu chvíli to vypadalo, že se schyluje k velkému bodovému dramatu, Honza Růžička však nakonec svým pronásledovatelům „ujel“ o tisíce bodů. Honzo, gratulujeme!

Honza Růžička oslovil ve facebookové soutěži nejvíce fanoušků svými náměty v oblasti bezpečnosti automobilů v provozu, jako například systémem automaticky kontaktujícím záchranáře a policisty v případě nehody.

Uznání si však zaslouží i soutěžící na dalších místech, kteří se mohou pochlubit tisícibodovými zisky. Druhému Tomáši Závorkovi ležely na srdci body řidičů, o které mohou přijít při kontrole na alkohol, a navrhuje alkotester integrovaný přímo do vozidla. Třetí Filip Tušla se naopak lahodného moku ve voze vzdát nehodlá, a proto slavil u řady fanoušků úspěch návrhem autopilota doplněného podavačem chlazené lahvové dvanáctky. Oba si tak zasluhují ocenění za druhé a třetí místo.

V první desítce se dále umístili Antonín Kopecký, Jan Bureš, Šárka Hýsková, Anet Wagnerová, Ondra Tománek, Dita Kubešová a Věra Jeremiášová, kteří obdrží od Fordu malý dárek v podobě multifunkčního nástroje. Ten jistě ocení každé zlaté ručičky.

Jakými vychytávkami soutěžící získali své fanoušky, se můžete podívat ZDE.

Ještě jednou všem gratulujeme, děkujeme za účast a sledujte dál zlatýručičky.cz

Pavlos Bína a spol.
Příspěvek byl publikován v rubrice Ford Focus se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.